ÖZEL KALEM OTOMASYONU
İş yükünüzü asgariye indirecek, aradığınız herşeyi kolayca bulabilecek ve iş verimliliğinizi artıracaksınız.
 
label_importantEN ÇOK KULLANILAN MODÜLLER
description
Talepler
Makama gelen her türlü talebi tüm detayları ile kayıt altına alır. İstenildiğinde her türlü formatta döküman alınabilir, istatistiklere dökülebilir.

event_available
Programlar (Takvim)
Kurumdaki tüm birimlerin kendi program ve etkinliklerini ortak bir platformda birleştirerek günlük, haftalık ve aylık olarak takvimde görüntülemesini sağlar.

date_range
Randevu
Günlük ziyaretçi akışının ve makamın istediği randevuların kaydı yapılır. Hızlı ve kolay bir şekilde listelenebilir ve yazıdırılabilir.

collections
Faaliyetler
Makamın yapmış olduğu tüm faaliyetleri, konusuna, kategorisine, içeriğine kadar kaydeder. Fotoğraf ve video olarak ekler yüklenebilir ve kitapçık oluşturabilir.

contact_phone
Telefon Rehberi
Kişileri kolayca adres, görev, e-posta vb. gibi bilgileri, ekli dosyalar, fotoğraflar ile gruplayıp kayıt yapılabilmektedir.


phone_in_talk
Telefon Görüşmeleri
Günlük aranan ve arayan telefon görüşmelerini konusuna tarihine ve kişisine göre kaydı yapılır. İstenildiğinde kiminle ne zaman ne görüştüğü listelenebilir.
chrome_reader_mode
Davetler
Günlük gelen davetiyelerin kayıtlarını tutmakta, resim olarak saklayabilmekte, davetle ilgili yapılabilecekleri makamdan onay beklemektedir. (Gidilecek, Çiçek Gönderiniz, Telgraf vb.)
library_books
Üst Yazılar
Makam tarafından diğer kurum, firma ve kişilere referans mektubu vb. şeklinde üst yazıları yazma olanağı sağlar. Sisteme imza yüklenilmesi durumunda imza atma imkanı da verir.
equalizer
İstatistikler
Sistemdeki tüm kayıtların (Talepler, Programlar, Randevular, Faaliyetler vb.) detaylı olarak istatistik grafiklerini verir. İstenildiğinde çıktı alınarak değerlendirme imkanı sağlar.
2015 © ABA Özel Kalem Otomasyonu